Stolní zvonek ve stříbrné montáži
sklo alabastrové, modré, v horní části broušené fazety, stříbrná montáž, 800/1000, plastický motiv listů a rozvilin, Čechy, kolem 1850, výška 15 cm, lehce poškozená montáž (Zí)
Atest puncovního úřadu
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Atest puncovního úřadu
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |